Učitelé

                Sisa Kloda

🔆jedna ze zakladatelek a majitelka Balans Studia

🔆je mámou 3 dětí

🔆lektorský kurz v roce 2016, kurz Powerjóga u Vaška Krejčíka. Od té doby prochází různými semináři a nádstavbovými kurzy.

🔆zajímá ji jóga hlavně z funkčního hlediska, správná technika s ohledem na jednotlivce. Momentálně objevuje, studuje a miluje systém Fyziojóga®, který je pod hlavičkou a rukami Mgr. Nadi Ulehlové - fyzioterapeutky s více než 20-letou praxí.

🔆miluje pohyb jako takový, v soukromém čase se začala věnovat cvičení s Kettlebels pod vedením Romana Kujawy z Fit Factory Třinec.

Katka Crinion

🔆Katka je lektorka jógy a pilates s 10-ti letou praxi, přes 500 hodin studia jógy, Level 3 Pilates a více než 5000 vedených skupinovych a individuálních lekcí

🔆učí styly Vinyasa, Rocket, Power Yoga, Yin, Pilates, Acro Jóga

🔆ráda spojuje styly jógy s principy Pilates a její hodiny jsou hravé a spojují souhru dýchání s pohybem a poznávání sebe sama. 🔆Katka věří, že ji jóga změnila celý život, stala se fyzicky silnější a flexibilnější

🔆dnes Katka věří a učí jógu pro všechny, lekce jsou náročné a vyžadují vaší soustředěnost, ale každý si v nich najde to své. Lekce jsou přizpůsobeny různým stupňům pokročilosti.

 🔆razí individuální přístup i ve skupinových hodinách.

Kačka Polomská


🔆Zakladatelka studia, která vás provede lekcemi  Hatha joga 01, Dále je lektorkou Terapeutické jógy a ZOGA movement.

🔆Kačku ocení všichni, kteří mají rádi bezprostřední a upřímný styl vedení lekcí. Oceníte ji také, pokud jste zvídaví, máte rádi nové znalosti a hledáte cvičení nebo praxi jógy nabitou nejen pozicemi, ale také podpultovými informacemi. Lekce se Vám budou líbit, pokud hledáte spojení se svým tělem i myslí, promyšlené lekce do detailu a vedení každého jednoho pohybu a dechu od začátku až do konce.

🔆Kačka je veselá, laskavá a free, ale na lekcích po vás bude vyžadovat naprostou koncentraci a její oko nenechá nikoho ve štychu. 🔆Asistuje při praxi a svědomitě pracuje spolu s vámi na tom, abyste si neublížili, provedli každý pohyb co nejlépe pro vás a u toho dýchali v souladu s danou lekcí.