Kateřina Hudečková

- powerjóga / pokročilí


,,Před lety jsem hledala nějakou novou celoroční (úplně jinou než flowin, kruháč, tenis, taneční, plavání, golf, práce domácí a zahradní a v poslední době lítání kolem 3 malých dětí :-)) aktivitu. Někdo na flowinu zmínil, že začínáte po mateřské a že to není špatné - přišla jsem to (a přiznávám, že s velkou mírou skepse) jen zkusit - a byla jsem lapena :-). Z mého pohledu máte skvěle připravené lekce (jste výborný lektor - už jsem různých cvičitelů a trenérů poznala fakt dost), poskytujete informace, které neznám, máte příjemný hlas a umíte s ním pracovat, umíte nenásilně povzbudit, máte ráda humor, dodržujete časový harmonogram (možná by mohli lektoři před námi jej respektovat také). Dobře se na Vašich lekcích cítím, byť zdaleka nežiji život v souladu s touto filozofií. Prostě mi vyhovujete. Kdyby se změnil lektor na Vašich lekcích, zvažovala bych, zda budu pokračovat.

,,Co mi lekce dávají? V mém případě je to o sportovním výkonu, skvělém protažení, postupném rozhýbávání "zatuhlých" částí těla, utužování kondice = skvěle si máknu a současně si skvěle odpočinu

,,Zda bych doporučila dál :) - rozhodně, každému, kdo se nebojí začít s něčím novým (ale takových lidí mezi mými vrstevníky není moc :-D"

Dagmar Lysková

- powerjóga / pokročilí

,,Ahoj Siso,

je mi 48 let, jógu cvičím třetí rok a je to první cvičení, u kterého jsem vydržela tak dlouho. I když u některých pozic vnitřně pláču, protože je nedokážu udělat, vždy z lekcí odcházím s úsměvem, nabitá, plná energie a chuti do života. Balans studio je pro mne spojení příjemného prostředí a milých lidí. Lektorka (Ty :-)) vede lekce profesionálně, přesto srdcem a umí citlivě, ale důrazně přesvědčit člověka o tom, že dokáže to, co dosud považoval za nemožné.

Doporučuji a děkuji :-)

Dáša,,

Zuzana Eliášová 

- powerjóga / pokročilí

,,Proč k tobě chodím? Jednoduše se s vámi cítím fajn, v těch chvílích zapomenu, soutředím se sama na sebe a na konci odcházím jako jiný člověk - zklidněný a zrelaxovaný. Díky ti za to!

A dovolím si ještě jednu větu... je cítit, že jdeš kupředu... :-) "

Olga Samcová

- Jóga pro zdravá záda

,,Ahoj Siso,
pozoruju svoji 90-ti letou mámu, jak se špatně pohybuje a rozhodla jsem se pro jógu. Mám dva syny a nepočítám, že mě někdo bude ve stáří opatrovat. (možná se ho dožiju) Tak chci být pohyblívá a nezávislá na jiných.
O kurzech "Jóga zdravá záda" jste nás informovala a mě přesvědčila věta "budete dostávat domácí úkoly"Je mi jasné, že jednou týdně cvičit nestačí.Taky když dva dny necvičím, je to jak bych začínala znovu. Všechno tuhé.
Vyhovuje mi pomalejší styl cvičení, zaujmout polohu a dýchat. To mi vyhovuje. "

Andrea Zarembová

- powerjóga / pokročilí

,,Vzhledem k tomu, že jsem suverénně nejméně ohebný a fyzický nejmíň zdatný člověk ve skupině, nutí mě to se snažit se víc a víc, ať nejsem za úplného mamlasa :)

Je super, když vysvětlujete krok po kroku, co jak se má dělat, co zatáhnout, přitáhnout nebo povolit a jak u toho dýchat. Myslím, že je hodně důležité vědět, jak cviky provádět, protože jinak by si člověk mohl asi spíš ublížit. Snažím se cvičit i doma, ale není to ono, protože vždycky zapomenu dýchat, tak aspoň zkouším aspoň ty základy, u kterých už si to pamatuju.

 Tím, že je to uzavřená skupina a chodí tam víceméně stejní lidé, je tam taková "domácí" atmosféra a všechny to společně posouvá směrem dopředu. Je super, když se zkušenější snaží pomoct a poradit těm méně zdatným."