Připravované akce
Rezervace místa na balans-studio.reservio.com

Jinspirace - Element Země - trávení a výživa

Lektorka: Silvia Kajanová
1.9.2019 9:00 - 12:00 hod
Cena praktického semináře: 550,-/os

Fáze ZEMĚ zaručuje rovnováhu. Je to rovnováha/střed mezi dvěma protichůdnými silami. Období propojené s výživou, VÝŽIVOU vyváženosti.
Výživa se odehrává na několika úrovních. Na duševní úrovni se pozná tím, jak dokážeme strávit stresující situace, jak dlouho nám něco leží v žaludku. Na emoční úrovni, jak jsme schopni dávat a přijímat lásku, vřelost, pozornost.
Orgány spojené s elementem Země jsou Slezina - Slinivka a Žaludek a jejich schopností přeměny a přenosu, síly a vitality, pružnosti i energie, myšlení i soustředění se, studia a učení se nazpaměť.
Z oslabení Sleziny/Slinivky vychází nadýmání, pocit přeplněnosti, zácpy a na intelektuální úrovni myšlenkový zmatek, závislosti a fyzické i duševní strádání a nestabilita. Může se projevovat neustálým/stravujícím strachem o děti, blízké a popřením/nevnímáním vlastních potřeb.
V harmonické emoční a energetické rovině je Země propojená s radostí, hojností a energií. Dozrávají nám plody díky energii léta - tepla, lásky, světla.
Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. 

Co všechno vás čeká?
- Charakteristika elementu Země,
- Energetické dráhy žaludku, sleziny a slinivky.
- Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje.
- Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě.
- Stravovací doporučení, jaké chutě má Země ráda.
- Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie.
- Trávící potíže - co je způsobuje a jak jim předcházet.
- Seznámíme se s moxováním


Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 90 min. se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé po krátké přestávce si už budeme povídat a moxovat.


Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.
"Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi."
Co s sebou?

- Dobrou náladu

- Pohodlné oblečení

REZERVACE:
Prosím, rezervujte si místo na emailu: balansstudio@email.cz, nebo na tel: 773 918 008
CENA:
- 550,-

Hormonální jógová terapie

Víkendový kurz s Lindou Lacinovou

21.9.-22.9.2019

Cena: 2650,-

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues! Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!
ZA CELÝ VÍKEND SI SESTAVU ZACVIČÍTE MIN. 4x POD MÝM ODBORNÝM VEDENÍM!
HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.
Lektorka: Mgr. Linda Lacinová
Kde: Balans Studio, Třinec
Kdy: sobota od 9:00 do 17:00
neděle od 9:00 do 15:00
Cena: 2650,-
Přihlášky:

https://www.hormonalnijogaostrava.cz/kurzy
www.hormonalnijogaostrava.cz
Co s sebou: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici v jógovém studiu), lehké občerstvení během dne.
Pitný režim je zajištěn!
Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Prosím, čtete storno podmínky v e-shopu kurzu a případně volejte! Seminář neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny.
Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den :-)
Těším se na Vás!

Kalendář akcí v Třinci a okolí...